Spāņu valoda

Valodas zināšanas bagātina cilvēku un paver skatu jaunai pasaulei. Apkalpošanas sfēras un komunikācijas speciālistiem tās dod pamatīgu stimulu viņu karjeras augsmē. Mēs piedāvājam Jums apgūt vienu no skaistākajām un izplatītākajām valodām pasaulē – spāņu valodu.

Tā ir dzimtā valoda tādiem pazīstamiem cilvēkiem kā Migels de Servantess un Lope de Vega, Pablo Pikasso un Salvadors Dalī, Antonio Banderass, Penelopa Krusa un Pedro Almodovars. Tā ir valoda, kurā runā tādā saulainā un priecīgā valstī – Spānijā. Tajā valodā sarunājas vairāk nekā 300 miljonu cilvēku ne tikai Spānijā, bet arī Latīņamerikas un Centrālamerikas valstīs, Karību jūras baseina salās un dažos ASV štatos, un pat Filipīnu salās.

Apmācības laikā tiek lietoti Spānijā veidoti mācību līdzekļi ārzemniekiem, kuri vēlās apgūt spāņu valodu. Video un audio materiāli palīdzēs Jums justies tuvāk Spānijai, iepazīt tās kultūru, un šī pasaule atvērs Jums jaunu, spilgtu lappusi.

Spāņu individuāli un grupās pieaugušajiem un vecāko klašu skolniekiem

Spāņu valodas intensīvie kursi, iesācējiem

Intensīvie kursi iesācējiem (48 akadēmiskās stundas). Apmācības procesā harmoniski attīstā izruna un tās uztvere, lasīšana un rakstīšana. Spāņu valoda ir pievilcīga pateicoties tam, ka tā ir viena no vieglākajām valodām. Gramatika nav grūta, vārdi rakstās tāpat kā izrunā. Nodarbības ir konstruētas tā, lai tās pamatā būtu saskarsme par aktuālām tēmām. Komunikatīvās apmācības metodika katru nodarbību padara to produktīvāku.

Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, rītos vai vakaros. Ir iespēja mācīties sestdienās. Iespējamas grupas un individuālās nodarbības.

Spāņu valodas intensīvie kursi tiem, kuri turpina apmācības

Šie intensīvie kursi (64 akadēmiskās stundas)  paredzēts tiem, kuri pabeiguši augstāk minēto kursu iesācējiem un grib turpināt spāņu valodas apgūšanu padziļinātā līmenī, kursa plānā iekļauta aktuāla reģionālās ģeogrāfijas informācija, kura palīdzēs ne tikai saprast spāņu valodas valsts kultūru, bet arī apgūt visas īpatnības biznesa vadībā un lietišķās saskarsmes nianses ar valodas lietotājiem.

Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, rītos vai vakaros. Ir iespēja mācīties sestdienās.

Iespēja saņemt Eiropas sertifikātu (ECL)