Norvēģu valoda

Norvēģu valoda attiecas pie skandināvu valodām, kura ietilpst indoeiropiešu vācu valodu grupā kopā ar zviedru, dāņu, īslandiešu un farēru valodām, kuras attiecas pie Skandināvijas valodām un ir ļoti līdzīgas. Norvēģu, zviedru un dāņu valodas ir ļoti līdzīgas, tāpēc tās iedzīvotāji saprot viens otru bez jebkādam problēmām. Tas izskaidrojam ar biežajām robežas izmaiņām starp šīm valstīm visas Skandināvijas vēstures garumā. Norvēģu valoda ir oficiālā Norvēģu valsts valoda, tajā runā apmēram 4. milj. cilvēku.

Norvēģu valodu pēc grūtības var pievienot pie vidējas grūtības valodas, tas kurš vēlas apgūt norvēģu valodu var izdarīt to pusgada laikā, intensīvi strādājot pie tās iemācīšanās.

Norvēģu valodas intensīvie kursi, iesācējiem

Intensīvie kursi - 48 stundas, ir paredzēti tiem, kam ir nepieciešama ātra un efektīva valodas elementāro sarunu iemaņu apgūšana. Kursos iekļauta fonētikas, leksikas apgūšana, liela uzmanība piešķirta gramatikai un sarunu praksei, lasīšanai, tulkošanai. Mācību procesā tiks apskatīts liels daudzums praktisko piemēru un sadzīves situāciju.

Nodarbības notiek 3 reizes nedēļā, dienas vai vakaros.

Ir iespēja mācīties sestdienās un svētdienās

Zviedru valodas intensīvie kursi tiem, kuri turpina apmācības

Šie intensīvie kursi (80 akadēmiskās stundas) ir paredzētas tiem, kuri pabeidza augstāk minēto kursu iesācējiem un grib turpināt norvēģu valodas apgūšanu padziļinātā līmenī, kā arī tiem, kuriem, sākot mācīties mūsu kursos, jau ir noteiktas zināšanas un leksikas krājums.

Nodarbības notiek 3 reizes nedēļā, vakaros vai rītos. Ir iespēja mācīties sestdienās un svētdienās.

 

Friends