Angļu valoda
  • Sagatavošanas kursi centralizētajiem eksāmeniem angļu valodā (9.-12.kl.)
  • Akadēmiskās angļu valodas kursi pieaugušajiem un vecāko klašu skolniekiem.
  • Angļu valodas sarunu kursi pieaugušajiem un vecāko klašu skolniekiem.
  • Individuālās nodarbības.
  • Angļu valodas zināšanu līmeņa paaugstināšanas intensīvie kursi, individuāli no jebkura zināšanu līmeņa.
  • Speciālais valodu kurss izrunas korekcijai un nostādīšanai.
  • Tematiskie treningi angļu valodā (biznesa angļu valoda).
  • Atrās sagatavošanas kursi pasākumiem angļu valodā ( lietišķās pārrunas, prezentācijas, piedalīšanās konferencēs un t.t.)

Angļu valodu mūsu centrā apmāca kā individuāli tā arī grupās, tiek lietotas daudzlīmeņu apmācību programmas. Kursi ir orientēti uz iesācējiem ka arī uz tiem kas grib paaugstināt un pilnveidot savas zināšanas. Angļu valodas pamatkursā ir mūsdienīga komunikatīva metodika, kura attīsta spēju domāt angļu valodā reālos dzīves apstākļos. Apmācības laikā pamatakcents tiek likts uz sarunvalodas attīstību, gramatikas struktūras tiek ievestas pēc nepieciešamības, bagātinot sarunvalodas praksi.

Iespēja saņemt Eiropas sertifikātu (ECL)

Nodarbības notiek rītos, dienā un vakaros.

Iespēja mācīties brīvdienās.