Valodu kursi
Norvēģu valoda

Norvēģu valoda attiecas pie skandināvu valodām, kura ietilpst indoeiropiešu vācu valodu grupā kopā ar zviedru, dāņu, īslandiešu un farēru valodām, kuras attiecas pie Skandināvijas valodām un ir ļoti līdzīgas. Norvēģu, zviedru un dāņu valodas ir ļoti līdzīgas, tāpēc tās iedzīvotāji saprot viens otru bez jebkādam problēmām. Tas izskaidrojam ar biežajām robežas izmaiņām starp šīm valstīm visas Skandināvijas vēstures garumā. Norvēģu valoda ir oficiālā Norvēģu valsts valoda, tajā runā apmēram 4. milj. cilvēku.

Lasīt tālāk...
 
Angļu valoda
  • Sagatavošanas kursi centralizētajiem eksāmeniem angļu valodā (9.-12.kl.)
  • Akadēmiskās angļu valodas kursi pieaugušajiem un vecāko klašu skolniekiem.
  • Angļu valodas sarunu kursi pieaugušajiem un vecāko klašu skolniekiem.
  • Individuālās nodarbības.
  • Angļu valodas zināšanu līmeņa paaugstināšanas intensīvie kursi, individuāli no jebkura zināšanu līmeņa.
  • Speciālais valodu kurss izrunas korekcijai un nostādīšanai.
  • Tematiskie treningi angļu valodā (biznesa angļu valoda).
  • Atrās sagatavošanas kursi pasākumiem angļu valodā ( lietišķās pārrunas, prezentācijas, piedalīšanās konferencēs un t.t.)
Lasīt tālāk...
 
Spāņu valoda

http://turismaskola.lv/img/flag-spain.jpgValodas zināšanas bagātina cilvēku un paver skatu jaunai pasaulei. Apkalpošanas sfēras un komunikācijas speciālistiem tās dod pamatīgu stimulu viņu karjeras augsmē. Mēs piedāvājam Jums apgūt vienu no skaistākajām un izplatītākajām valodām pasaulē – spāņu valodu.

Tā ir dzimtā valoda tādiem pazīstamiem cilvēkiem kā Migels de Servantess un Lope de Vega, Pablo Pikasso un Salvadors Dalī, Antonio Banderass, Penelopa Krusa un Pedro Almodovars. Tā ir valoda, kurā runā tādā saulainā un priecīgā valstī – Spānijā. Tajā valodā sarunājas vairāk nekā 300 miljonu cilvēku ne tikai Spānijā, bet arī Latīņamerikas un Centrālamerikas valstīs, Karību jūras baseina salās un dažos ASV štatos, un pat Filipīnu salās.

Apmācības laikā tiek lietoti Spānijā veidoti mācību līdzekļi ārzemniekiem, kuri vēlās apgūt spāņu valodu. Video un audio materiāli palīdzēs Jums justies tuvāk Spānijai, iepazīt tās kultūru, un šī pasaule atvērs Jums jaunu, spilgtu lappusi. Spāņu individuāli un grupās pieaugušajiem un vecāko klašu skolniekiem

Lasīt tālāk...
 
Zviedru valoda

Zviedru valoda (kopā ar tās radnieciskajām norvēģu, dāņu un Islandes valodām) attiecas pie skandināvu valodām, kura ietilpst indoeiropiešu vācu valodu grupā. Tādēļ zviedru valodas leksikas un gramatikas plānā ir daudz kopīga ar vācu un angļu valodu, kā arī ar tām valodām kuras attiecās pie tās pašas valodu grupas. Tas būtiski atvieglo zviedru valodas mācīšanu tiem, kuri ir jau pazīstami ar tām, izplatītajām pie mums, valodām. Zviedru valoda- ne tikai Zviedrijas oficiālā valoda, tā arī ir Somijas otrā valsts valoda.

Lasīt tālāk...
 
Dāņu valoda

Датский языкDāņu valoda attiecas pie indoeiropiešu valodas un vācu valodas zara. Dāņu valodai ir daudz kopīga ar angļu un vācu valodu, valoda ir līdzīga zviedru un norvēģu, un tajā runā apmēram 5 miljoni cilvēku.

Pamatakcents ir virzīts uz komunikāciju, kursa beigās studējošie saņems arī priekšstatu par gramatiku, nepieciešamo vārdu krājumu saskarsmei, informāciju par Dāņu tradīcijām un kultūru.

Nodarbības pasniedz pasniedzēji ar pieredzi, kuriem ir augstākā filoloģijas izglītība un kuri stažējas Dānijā. Kursi ir gan iesācējiem, gan tiem, kam valoda ir pietiekamā līmenī, un kuri grib vēl uzlabot savas zināšanas.

Lasīt tālāk...